Vieta: Išskirtinė bei rami vieta leis atitrukti nuo miesto šurmulio, tačiau tuo pačiu metu visi pagrindiniai miesto privalumai bus pasiekiami ranka.

Dizainas: Kiekvienas kotedžas turi skirtingą fasadą, tad galite būti tikri, kad gyvensite išskirtiniuose ir unikaliuose namuose.

Terasos ir Balkonai: Kiekvienas pirmo aukšto gyventojas turės savo atskirą lauko erdvę, o antro aukšto gyventojai galės mėgautis talpiu balkonu.

Gerbūvis: Visi sklypai bus aptverti segmentine tvora. Dalis sklypo bus iškloti kokybiškomis trinkelėmis, o kita dalis paruoštą vejos sėjimui.

Prisitaikymas prie jūsų poreikiu: Pagal jūsų poreikį galime pasiūlyti pilnos ar dalinės apdailos butus, taip pat siūlome galimybę sujungti butus ir susikurti erdvesnį būstą.

Vieta automobiliui: Kiekvienas butas turės net dvi automobilio vietas.

Nuosavas sklypas: Išnaudokite savo erdvę taip kaip jus norite. 2 arai jūsų nuosavos lauko plotas leis pasistatyti lauko terasą, kiemą vaikams ar tiesiog pasisėti erdvų žolyną.

APIE PROJEKTĄ

Kokybė: Būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl statiniai pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija bei ekonomiškumu. Kiekvienas butas turi praeiti sandarumo testas todėl galėsite būti užtikrinti, kad namo šildymo kaina šaltuoju sezonu bus daug mažesnė.

Patikimumas: Projektus stato įmonė, kuri skaičiuoja penkioliktus darbo metus. Atsižvelgiame į naujakurių nuomonę ir pasiteisinusius aspektus, siekdami geriausio rezultato GIRAITĖS ir kitų savo projektų gyventojams.

5 min


iki 9-ojo Forto

10 min


iki prekybos centro Mega

VISKAS KO REIKIA ŠALIA

Tai puiki vieta gyventi Kauno mieste. Nuo intensyvių gatvių namus skiria žaliosios erdvės, tačiau greta esančiu keliu, greitai aplenksite spūstis, o kelionė iki miesto centro automobiliu truks apie 15 minučių.

Šalia Šilainių Giraitės kotedžų kvartalo rasite pasivaikščiojimo erdves prie 9-ojo Forto, lauko biblioteką, prekybos centrą “Depo”, prekybos centrą “Mega”, didžiausią sporto klubą Baltijos šalyse “VS-Fitness”, mokyklas, darželius, maitinimosi įstaigas, švietimo ugdymo ir pramogų vietas.

10 min


iki VS-Fitness