blank

Vieta. Išskirtinė ir rami vieta leis atitrūkti nuo miesto šurmulio, tačiau visi pagrindiniai miesto privalumai bus pasiekiami ranka.

Dizainas. Kiekvienas kotedžas išsiskiria savo fasadu, tad galite būti tikri, kad gyvensite unikaliuose namuose.

Gerbūvis. Visi sklypai bus aptverti segmentine tvora. Dalis sklypo bus išklota kokybiškomis trinkelėmis, kita – paruošta vejos sėjimui.

Prisitaikymas prie jūsų poreikių. Siūlome pilną arba dalinę apdailą, taip pat – galimybę sujungti butus ir susikurti erdvesnį būstą.

Vieta automobiliui. Kiekvienas butas turės net dvi automobilių stovėjimo vietas.

Nuosavas sklypas. Išnaudokite savo erdvę taip, kaip jūs norite. 2 arai nuosavo lauko ploto leis pasistatyti terasą, įsirengti kiemą ir žaidimų erdvę vaikams ar pasisėti erdvų žolyną.

blank

APIE PROJEKTĄ

Kokybė. Būstai statomi tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų, todėl pasižymi ilgaamžiškumu, ekologija ir ekonomiškumu. Kiekvienas butas turi praeiti sandarumo testus, todėl būsite užtikrinti, kad namo šildymo kaina šaltuoju sezonu bus daug mažesnė.

Patikimumas. Projektus stato įmonė, skaičiuojanti šešioliktus darbo metus. Siekiame geriausio rezultato „Šilainių Giraitės“ ir kitų projektų gyventojams, todėl atsižvelgiame į pasiteisinusius aspektus ir naujakurių nuomonę.

5 min


iki IX forto

10 min


iki prekybos centro „Mega“

VISKAS, KO REIKIA – ŠALIA

Tai puiki vieta gyventi Kauno mieste. Nuo intensyvių gatvių namus skiria žaliosios erdvės, o greta esančiu keliu greitai aplenksite spūstis, tad kelionė iki miesto centro truks apie 15 minučių.

Šalia „Šilainių Giraitės“ kotedžų kvartalo rasite IX forto erdves pasivaikščioti, lauko biblioteką, prekybos centrus „Mega“ ir „Depo“, didžiausią Baltijos šalyse sporto klubą „VS-Fitness“, mokyklas, darželius, maitinimo įstaigas, laisvalaikio ir pramogų vietas.

10 min


iki sporto klubo „VS-Fitness“